Skip to content

Veel blije gezichten op het ijs!

Op woensdagmiddag 23 februari was er voor onze leden, en speciaal de kinderen van het jeugdschaatsen, gelegenheid om een heerlijk uurtje te schaatsen in de ijshal van ijsbaan de Meent in Alkmaar.

Ruim 60 schaatsers, groot en klein, hadden zich al om 13.45 uur verzameld bij de entreebalie van de Meent. Daardoor kon iedereen om 14.00 uur het ijs op. Onder hen veel kinderen van het jeugdschaatsen. De kleintjes konden zich vermaken op de duwsleetjes en, in navolging van de Nederlandse Olympische successen, werd er ook shorttrack gereden!

Al met al een groot succes en zeker voor herhaling vatbaar!

Verder zijn er nog de jeugdschaatswedstrijden op zondag 27 februari van 18.00 tot 19.45 uur op de Meent. Ook hier doen enkele kinderen van onze ijsclub aan mee.

Ook is er voor onze jeugdschaatsers nog een laatste activiteit gepland namelijk de Elfstedentocht op zaterdag 12 maart van 08:45 tot 10:00 uur. Aansluitend is de diploma-uitreiking bij de horeca op de ijsbaan.